,

نرم افزار اثر بخشی کلی تجهیزات اکسل OEE EXCEL آماده است

پیرو استقبال خوب خوانندگان و صنایع کوچک از نرم افزار نت اکسل CMMS EXCEL که در سال گذشته تقدیم شده بود.نرم افزار اثربخشی کلی تجهیزات اکسل OEE EXCEL نیز از اوایل اسفند ۹۰ شروع به طرح ریزی گردید و آماده شده است و در حال تست و ظاهرسازی منو های آن است و در نیمه اردیبهشت ماه تقدیم می شود.
این نرم افزار برای کلیه سازمانها و دوستانی که نرم افزار قبلی  نرم افزار نت اکسل CMMS EXCEL را تهیه کرده بوده اند و باعث حمایت ما در ادامه دادن راه شده بودند به صورت رایگان تقدیم می گردد و لذا با آدرس ایمیل در تماس باشند و در خواست خویش را با مشخصات قبلی که نرم افزار نت را تهیه کرده بودند اعلام نمایند تا برای آنها در انتهای اردیبشهت ماه نرم افزار اثربخشی کلی تجهیزات OEE EXCEL تقدیم شود.
این نرم افزار با همکاری تیم مشاوره نگهداری و تعمیرات آقای مهندس غلامزاده ، آقای مهندس عشیری ، آقای مهندس زادبر و آقای مهندس محمدی طرح ریزی ، تحلیل سیستم و برنامه نویسی شده است.
دمو ، راهنمای خرید ، مشخصات و تصاویر این نرم افزار به زودی در سایت به صورت صفحه ای مستقل در این زمینه تقدیم می شود.از نکات مهم و ویژه نرم افزار اثربخشی کلی تجهیزات OEE EXCEL لینک آن با نرم افزار نت اکسل CMMS EXCEL می باشد و هم چنین حالت مستقل و بدون ارتباط با نرم افزار نت می باشد که برای هر شرایط و درخواستی قابل استفاده باشد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.