معرفی:

کتاب اثربخشی کلی تجهیزات OEE یکی از کاملاترین مراجع در زمینه شاخص اثربخشی کلی تجهیزات به زبان فارسی است که تلفیقی از ترجمه منابع انگلیسی و استانداردهای این حوزه و تجربیات اجرایی و پیشنهادات کابردی مولفین در پیاده‌سازی این شاخص در کارخانجات می‌باشد.

یکی از نکات مهم اشاره شده در این کتاب حوزه صنعت و کارخانجاتی است که شاخص اثر بخشی کلی تجهیزات برای تجهیزات آنها بیشتر صادق است. استفاده این شاخص برای صنایع تولیدی پیوسته هم چون صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سیمان و شیمیایی کاربرد موثری نداشته و بیشتر برای صنایع تولید گسسته مثل صنایع تولید قطعه‌سازی، فولاد، خودرو، ناپیوسته کاربرد دارد و  هم چنین برای واحدهای تاسیساتی این شاخص محاسبه‌اش کاربردی ندارد. در کتاب به جزئیات بیشتری در محاسبه انواع مدل‌های برای تجهیزات مشابه و غیرمشابه اشاره شده است.

نحوه خرید:

برای خرید کتاب اثربخشی کلی تجهیزات، به لینک زیر رفته و با وارد کردن آدرس ایمیل خود، پرداخت را انجام دهید. پس از آنکه مراحل پرداخت تکمیل گردید، دقت فرمایید که فرآیند خرید را کامل انجام داده تا به سایت ارجاع داده شده و لینک دانلود را مشاهده کنید. پس از آن می‌توانید کتاب را دانلود و استفاده نمایید. به کلمه عبوری که در زیر برای کتاب قرار داده شده است دقت فرمایید.

(امکان پرداخت توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب مقدور است)

مشخصات کتاب:

  1. نسخه پی دی اف PDF
  2. حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت
  3. تعداد صفحه : ۱۶۸
  4. پسورد فایل:  www.mkms.ir
  5. فهرست کتاب : دانلود کنید.